EgitimTube.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EgitimTube.Net

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Usta oyuncu Erol Günaydın, Yeni Nesil Oyuncuların Rol Aldıkları Her İşi Methetmelerini Eleştirdi.

YazarMesaj
Darq_phschopat
Admin
Admin

Zodyak Oğlak Mesaj Sayısı : 655
çin astrolojisi Yılan
celebimutfak.com

Usta oyuncu Erol Günaydın,  Yeni Nesil Oyuncuların Rol Aldıkları Her İşi Methetmelerini Eleştirdi. Empty
MesajKonu: Usta oyuncu Erol Günaydın, Yeni Nesil Oyuncuların Rol Aldıkları Her İşi Methetmelerini Eleştirdi.   Usta oyuncu Erol Günaydın,  Yeni Nesil Oyuncuların Rol Aldıkları Her İşi Methetmelerini Eleştirdi. Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 11:16 am

Usta Oyuncu Erol Günaydın,

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NTV'de Hakkı Devrim ve Mirgün Cabas'ın sundukları 'Günlerin Getirdiği' programına konuk olan Erol Günaydın, uzun yıllardır yaptığı oyunculuk mesleğini çok sevdiğini anlattı.

"Ben bu işe mesleğim diye bakıyorum. Şöhret, ün diye bakmıyorum bu işe. Kötüsü de oluyor, iyisi de oluyor, alay ettiğim, dalga geçtiğim konular da oluyor. Öyle filmler çektim ki ben, hepsiyle dalga geçerdim bir tarihte" diye konuşan Erol Günaydın, eskiden kendi yaptığı filmin kepazeliklerini anlatarak insanları güldürdüğünü söyledi.

Oyuncunun kendisiyle alay da edebilmesi gerektiğini vurgulayan Günaydın, iyi ve kötüyü ayırt etmek gerektiğini ve her yapılan işe de 'fevkalade' gözüyle bakılmasının yanlışlığına değinerek "Bugün bakıyorum herkes methediyor kendisini. Yahu neyi methediyorsun? Methedilecek şey var, methedilmeyecek şey var" dedi. (TelevizyonGazetesi.com)
http://forum.egitimtube.net

Usta oyuncu Erol Günaydın, Yeni Nesil Oyuncuların Rol Aldıkları Her İşi Methetmelerini Eleştirdi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Konu Yeni Başlık
» Yeni Grade ServerLar
» Yeni Başlıyanlara Tavsiyeler
» Mahsunun Yeni Filmi
» Yeni Patch için anti-as